Parę słów o mnie

dsc_1685Ambitny śpioch, marzyciel-realista, inżynier-artysta…
Motocyklista od dawna. Oto odrobina mnie. Dla przyjaciół – Borys.

Od zawsze lubiłem rysować, większą wagę przykładałem do konturu, kreski niż do koloru. Dlatego też oprócz formy szczególnie istotne są dla mnie szczegóły.

Przyjemne z pożytecznym

Motocykle to moja wieloletnia pasja, rozpalająca zmysły i wyobraźnię. Pędzony potrzebą chwili zaprojektowałem do naszego domu pierwszy wieszak na ubrania. Zadanie było jasno określone – miał być solidny, funkcjonalny, stylowy i w tematyce motocyklowej, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej!
A dalej poszło już samo…

Niezliczone ilości godzin spędzone przy projektowaniu wiernych wizerunków moich ulubionych maszyn zaowocowało całkiem pokaźną Galerią, która stale się powiększa  Do motocykli dołączyłem też zwierzaki, nieodłącznych domowników w siedlisku człowieka.

Głęboko wierzę w to, że moimi dotychczasowymi pracami nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. W głowie mam kolejne projekty, kwestią czasu jest abym nadał im materialną formę… Największą radość sprawia mi jednak uśmiech na twarzy każdego nowego właściciela MotoWieszaka, a im więcej ich jest, tym większą mam motywację do dalszej, twórczej pracy…

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s